Na čem jsem pracoval a pracuji

Moderuji společenská setkání, slavnosti, vernisáže, tiskové konference, módní přehlídky a další eventy.
Se spolkem přátel Rožďalovických Hradčan jsem v roce 2023, v rámci 800 výročí od první zmínky o středočeských Rožďalovicích, organizoval letní noční a denní, komentované vycházky s příběhem šlechtických rodů, nazvané: Rožďalovice s ponocným a Rožďalovické Hradčany.
V letech 2018 – 2021 jsem se pokusil úspěšně rozjet projekt zapomenuté historické památky – Zámek v Křinci. Kromě průvodcování jsem pro zámek napsal dvě noční představení: „Tajemství náhrdelníku hraběnky Morzinové“a „Morzin, Bethmann, betmánek…. jak to vlastně bylo“.
Pro propagaci znovuzrozené památky jsem plně pochopil sílu sociálních sítí a vlastnoručně točených reportáží, které jsem využil jako vynikající propagační nástroj.
V roce 2023 se mi podařilo přesvědčit management zámku Rožďalovice (Domov seniorů), aby otevřel některé své prostory veřejnosti a já tak dostal  neuvěřitelnou možnost provázet výpravy přenádhernými interiéry Rokokového společenského sálu s původními výmalbami a Kaple sv. Aloisie.
Exteriery a interiery zámku v loňském roce shlédla bezmála tisícovka hostů.
Pravidelně přednáším klientům Domova v rámci Univerzity volného času.

Baví mě rozhovory se zajímavými lidmi, které přes 30 let připravuji a publikuji v tištěných anebo elektronických médiích. Některé jsme točili společně s redaktorkou Zdenkou Kabourkovou pro deníček Českého rozhlasu: „Dobrou chuť Česko!“. Přesto mám kromě rozhovorů s mnoha veřejně známými osobnostmi, ale i s těmi, jak říkám vzadu, jednu vzácnost a tou je rozhovor se 100 letou mlynářkou, paní Kykalovou, která stále žije v Rožďalovicích a těší se dobrému zdraví.

Sborník mladých básníků – Poetník, sbírka poezie – Stopy v písku …, kniha povídek – Třicet rad pro Marii a monodrama pro jednu herečku – Chléb pečený  v květináči. Scénář detektivního filmu Matky, pro cyklus Dýmky Sherlocka, České televize. Scénáře pro letní speciály a „vlakové“ reportáže  Toulavé kamery, spolupráce na televizních dokumentech, povídky pro rozhlas a další …..

Dnes pracuji na audiopodobě  své knihy „Třicet rad…“  a pilně hledám náhradu za Pavlu Tomicovou; herečku, která by měla chuť, pustit se do práce a přetlumočit divákům hodinu a půl dlouhé monodrama:  příběh ženy, která se celý život starala o lidi a nikdo se nestaral o ni. Až jednou!  Upekla chléb v netradiční formě a přihlásila se do televizní soutěže, která …..   (nechte se překvapit..).